„Potworna rodzinka 2” od piątku na ekranach kin Helios!

In Kino

Od ostatnich przygód potwornej rodzinki minął już pewien czas, a ich życie zdążyło wrócić do normalności. Jednak na horyzoncie pojawia się tajemnicza postać, której bardzo zależy na zburzeniu rodzinnego spokoju Sielskich… Bohaterowie ponownie staną do walki, aby ocalić najbliższych i pokazać, że potwory nie są wcale takie straszne! Sieć kin Helios zaprasza na monstrualnie śmieszną przygodę już od najbliższego piątku, 25 lutego.

Życie Sielskich jak każdej rodziny jest przeplatane mniejszymi bądź większymi problemami, ale to co wydarzy się u nich teraz będzie iście Potworne. A wszystko za sprawą wyspecjalizowanej Łowczyni Potworów Mili Starr, która porywa Babę Jagę w trakcie zaślubin. W tej sytuacji rodzinka Sielskich musi zjednoczyć siły i na nowo stać się Potworna. Wilkołak, mumia, wampir z Frankensteinem na czele stawią czoła nie tylko Mili Starr lecz każdemu, kto stanie na ich drodze. Sielscy podążając śladem Łowczyni Potworów spotkają takich celebrytów potwornego świata jak Yeti, potwór z Loch Ness, a nawet sam King Konga! Wkrótce wszyscy odkryją, że nikt nie jest do końca idealny, ani całkiem potworny!

„Potworna rodzinka 2” w kinach Helios

Magiczne supermoce Potwornych ponownie staną przeciwko najnowocześniejszym technologiom w kontynuacji animowanej komedii, którą pokochali mali i duzi. Przed widzami zrealizowana z rozmachem i wyobraźnią zabawna opowieść o tym, że nie musisz być idealnym, by znaleźć przyjaciół i przeżyć przygody godne superbohaterów. Szykują się emocje, że aż strach!

„Potworna rodzinka 2” to idealna propozycja dla wszystkich, którzy lubią się głośno śmiać i trochę bać. Sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse od piątku, 25 lutego. Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/pr2. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu