Nowy sezon ‘Fort Boyard Polska’ już wkrótce na platformie streamingowej Viaplay

In Aktualności

‘Fort Boyard Polska’ to niezwykle popularny program rozrywkowy dla całej rodziny, który już jesienią powróci na platformę streamingową Viaplay. Tegoroczna edycja zaskoczy widzów nowymi konkurencjami oraz wyzwaniami, przed jakimi staną uczestnicy programu.

W roli prowadzących ponownie zobaczymy Elżbietę Romanowską oraz Mariusza Kałamagę, a w postać mędrczyni wcieli się Tamara Gonzalez Perea. W tym sezonie nie zabraknie także jednej z najsłynniejszych polskich Drag Queen – Papiny, która będzie zapraszała uczestników do pokoju zagadek i poprowadzi Slime Quiz.

fot.materiały prasowe

‘Fort Boyard’ to bardzo popularny program telewizyjny, którego pierwsza odsłona została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje programu, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, zlokalizowany jest w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Kolejna seria nowej wersji programu, która wyświetlana jest w Polsce na platformie Viaplay, zaprezentuje zmagania wielu znanych i lubianych gwiazd.

Nowy sezon ‘Fort Boyard Polska’ już wkrótce na platformie Viaplay

W każdym odcinku dwie drużyny złożone z artystów, sportowców i celebrytów będą rywalizować o główną nagrodę, która następnie trafi do wybranej przez zwycięzców organizacji charytatywnej. W nowej serii pojawią się niesamowite zadania i wymagające zagadki, które dostarczą widzom szalonych emocji i świetnego humoru.

W roli gospodyni ponownie zobaczymy jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek – Elżbietę Romanowską, której będzie towarzyszyć artysta kabaretowy i standuper, Mariusz Kałamaga. W nowej polskiej odsłonie ‘Fort Boyard Polska’, która została pokazana w ubiegłym roku w serwisie streamingowym Viaplay po raz pierwszy w historii programu w rolę mędrca wcieliła się kobieta. Przebywająca w tajemniczej wieży mędrczyni, Tamara Gonzales Perea ponownie zada uczestnikom niezwykłe zagadki, a prawidłowe odpowiedzi będą mogły przybliżyć ich do zwycięstwa. Kolejną postacią, którą widzowie poznali już w poprzedniej serii jest Papina, która wskaże uczestnikom drogę do pokoju zagadek i poprowadzi Slime Quiz.

fot.materiały prasowe

W nowej edycji ‘Fortu Boyard Polska’ oprócz całej plejady gwiazd, czekają na nas również nowe wyzwania. Nie tylko skoki na bungee lub wizyta w ‘klejącym pokoju’ – widzowie programu będą mogli zobaczyć zupełnie nowe konkurencje, które na pewno zaskoczą i uczestników, i widzów.

„Wracamy z nowym sezonem i nowymi pomysłami. Z Mariuszem, Tamarą oraz naszą niezastąpioną Papiną McQueen już nie możemy doczekać się wyjazdu na fort i bardzo ciekawi nas, jak uczestnicy poradzą sobie z zadaniami, które dla nich przygotowaliśmy. A jest kilka nowości! Będzie co oglądać!” – komentuje Elżbieta Romanowska, gospodyni programu Fort Boyard Polska.

„Fort Boyard Polska to wyjątkowy program, który przyciąga widzów na całym świecie pokazując nieznane oblicze gwiazd, które mają szansę sprawdzić się w bardzo nietypowych warunkach. To również pierwsze show z kategorii Viaplay Originals, które stworzyliśmy z myślą o polskich widzach. Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie zaprezentować ten format i niecierpliwie czekamy, by móc przedstawić nowych uczestników. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów i chcemy powtórzyć ten sukces oferując im jeszcze większą dawkę niezapomnianych emocji.” – komentuje Barbara Wiśniewska-Grzesiak, Executive Producer w Viaplay

Produkcją programu zajmuje się jeden z czołowych producentów telewizyjnych w Polsce – Endemol Shine Polska, który jest częścią międzynarodowej grupy Banijay.

„Fort Boyard jest jednym z flagowych formatów z ogromnego katalogu Banijay, który przez ponad trzydzieści lat pojawił się w prawie czterdziestu krajach. Dlatego bardzo cieszymy się, że zeszłoroczny powrót programu, tym razem na platformę streamingową, okazał się dużym sukcesem i możemy wrócić do Francji, żeby wspólnie z Viaplay nakręcić jego drugi sezon.” – mówi Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie Viaplay, należącej do Viaplay Group, jesienią tego roku.

fot.materiały prasowe

Polub nas na:
viaplaygroup.com / Facebook / Twitter / LinkedIn / Instagram

***

O Viaplay Group

Grupa Viaplay (Viaplay Group AB) to czołowy gracz na rynku międzynarodowego streamingu. Serwis streamingowy Viaplay jest dostępny we wszystkich krajach nordyckich i bałtyckich, a także w Polsce, w Stanach Zjednoczonych i w Holandii. W Wielkiej Brytanii platforma Viaplay zostanie uruchomiona w 2022 roku. Następnie, do końca 2023 roku, usługa będzie wprowadzona w Kanadzie, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Do końca 2023 roku Viaplay będzie obecna na co najmniej 21 rynkach, w tym na minimum pięciu rynkach partnerskich dla konceptu Viaplay Select. Każdego dnia milionom klientów zapewniamy pozytywne emocje i wyjątkową ofertę rozrywkową, w tym własne produkcje Viaplay Originals, a także bezkonkurencyjną ofertę transmisji sportowych na żywo. Usługi Grupy Viaplay obejmują streaming, kanały telewizyjne i radiowe, a także firmy produkcyjne. Naszym celem jest opowiadanie historii, które poruszają widzów oraz poszerzają horyzonty. Viaplay Group jest notowana na giełdzie Nasdaq Stockholm (‘VPLAY B’).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu