„Buzz Astral” zaprasza widzów Heliosa na pokład wyjątkowego statku!

In Kino

Kto choć raz zagościł w świecie małych, ale śmiałych bohaterów Toy Story i przeżywał z nimi przygody, temu dobrze znany jest widok tego charakterystycznego skafandra…  Tak to on – Buzz Astral! Uwielbiany przez widzów bohater powraca w pełnometrażowym filmie ze studia Disney/Pixar i już 17 czerwca wyląduje we wszystkich kinach sieci Helios.


„Buzz Astral” to naszpikowany przygodami science-fiction prequel bestsellerowego, znanego widzom na całym świecie, cyklu „Toy Story”. To historia, w której widzowie poznają młodego pilota testowego i jego bohaterskie wyczyny. Buzz to niesamowity strażnik i obrońca kosmosu… Dla upamiętnienia jego heroizmu została stworzona zabawka pojawiająca się w późniejszych częściach „Toy Story”.

„Buzz Astral” już w kinach Helios

Najwyższy czas wyruszyć na podbój galaktyki biorąc na kolana uroczego towarzysza – kociego robota imieniem Kotex. Na czele tej fantastycznej produkcji stoi zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser „Gdzie jest Dory?”, Angus MacLane. Za scenariusz zaś odpowiada Pete Docter trzykrotny zdobywca Oscara® za filmy „Co w duszy gra” (2020), „W głowie się nie mieści” (2015), i „Odlot” (2009). Oprawą muzyczną kosmicznej przygody zajął się sam mistrz soundtracków Michael Giacchino, zdobywca takich nagród jak Oscar, Emmy, Złoty Glob, BAFTA czy Annie. 

„Na koniec świata i jeszcze dalej”! Widzowie Heliosa już niedługo poznają porywającą historię Strażnika Kosmosu w nowym filmie studia Disney i Pixar. Piątek, 17 czerwca to data startu promu kosmicznego pilotowanego przez Buzz’a Astrala! Bilety na premierowe seanse tej animacji dla całej rodziny dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/buzz oraz w nowej aplikacji mobilnej.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu