Niesamowita okazja na zakupy książkowe!

In Aktualności, Literatura

Słońce przygrzewa, sezon urlopowy w pełni… można się wreszcie ZATRZYMAĆ na chwilę i zrobić coś dla siebie. Na przykład przeczytać książkę! A książki w wakacje smakują najlepiej. Z tej okazji mamy dla was wyjątkową promocję – WSZYSTKIE tytuły wydawnictwa Insignis w cenie 19,90!

Macie ochotę na ekscytujący thriller?

Mamy kilka doskonałych tytułów, które nie pozwolą wam się oderwać aż do ostatniej kartki, jak na przykład seria Micka Herrona, zekranizowana niedawno przez AppleTV.

Chcecie dowiedzieć się czegoś o świecie? Szeroka oferta literatury popularnonaukowej czeka na was – Neil de Grasse Tyson przybliży tajemnice Wszechświata , Jonny Thomson – filozofii , a może chcecie coś na temat medycyny czy motoryzacji ?

Polecamy świetne biografie: Leonarda da Vinci, Steve’a Jobsa i Michaela J. Foxa.

Mamy też przygody postaci z waszych ulubionych książek fantastycznych (Metro 2033, Assassins Creed i World of Warcraft)! A wspominaliśmy o literaturze dla dzieci i młodzieży? Tam znajdziecie nawet Forsę

Nie zapomnij też o naszych bestsellerowych nowościach: „Liczby nie kłamią”, „Psycho-logika” i filmowe wydanie „Będzie bolało”.

I to WSZYSTKO po jedyne 19,90!

DARMOWA DOSTAWA przy zakupach powyżej 90 zł – tylko w naszym sklepie internetowym sklep.insignis.pl! Wskazany pośpiech bo oferta ważna tylko do 4 lipca albo do wyczerpania zapasów, które przy tak atrakcyjnych cenach bardzo szybko się kurczą.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Kryminalny duet, którego jeszcze nie było!

Początek lata przynosi miłośniczkom i miłośnikom kryminałów opowieść, która może stać się jednym z hitów tego lata. Cienie dawnych

Read More...

Światowej klasy artyści i prelegenci podczas czterech lipcowych dni na Colours of Ostrava 2024! Bilety w niższej cenie tylko do 14 czerwca!

Wyjątkowa postindustrialna przestrzeń starej huty, 250 prelegentów na jedynym w swoim rodzaju forum dyskusyjnym Meltingpot i doskonały line-up z

Read More...

Reakcja Słowiańska opanowuje Zagłębie Dąbrowskie, jednak na tym nie poprzestaniemy! Zdobędziemy cały kraj!

Celem festiwalu jest popularyzacja i krzewienie wiedzy o kulturze rodzimej, w tym przede wszystkim Słowian, a także integracja ludzi

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu