Niesamowita okazja na zakupy książkowe!

In Aktualności, Literatura

Słońce przygrzewa, sezon urlopowy w pełni… można się wreszcie ZATRZYMAĆ na chwilę i zrobić coś dla siebie. Na przykład przeczytać książkę! A książki w wakacje smakują najlepiej. Z tej okazji mamy dla was wyjątkową promocję – WSZYSTKIE tytuły wydawnictwa Insignis w cenie 19,90!

Macie ochotę na ekscytujący thriller?

Mamy kilka doskonałych tytułów, które nie pozwolą wam się oderwać aż do ostatniej kartki, jak na przykład seria Micka Herrona, zekranizowana niedawno przez AppleTV.

Chcecie dowiedzieć się czegoś o świecie? Szeroka oferta literatury popularnonaukowej czeka na was – Neil de Grasse Tyson przybliży tajemnice Wszechświata , Jonny Thomson – filozofii , a może chcecie coś na temat medycyny czy motoryzacji ?

Polecamy świetne biografie: Leonarda da Vinci, Steve’a Jobsa i Michaela J. Foxa.

Mamy też przygody postaci z waszych ulubionych książek fantastycznych (Metro 2033, Assassins Creed i World of Warcraft)! A wspominaliśmy o literaturze dla dzieci i młodzieży? Tam znajdziecie nawet Forsę

Nie zapomnij też o naszych bestsellerowych nowościach: „Liczby nie kłamią”, „Psycho-logika” i filmowe wydanie „Będzie bolało”.

I to WSZYSTKO po jedyne 19,90!

DARMOWA DOSTAWA przy zakupach powyżej 90 zł – tylko w naszym sklepie internetowym sklep.insignis.pl! Wskazany pośpiech bo oferta ważna tylko do 4 lipca albo do wyczerpania zapasów, które przy tak atrakcyjnych cenach bardzo szybko się kurczą.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Do autorek Czwartej Strony Kryminału dołącza…

Do grona autorek i autorów Czwartej Strony Kryminału dołącza Klaudia Muniak! fot. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Klaudia Muniak to autorka, która

Read More...

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu