„Niezgaszalni” – filmowe lato będzie naprawdę gorące!

In Kino

Nie tylko chłopcy chcą w przyszłości zostać strażakami, to również marzenie niejednej dziewczynki! Historię jednej z nich widzowie zobaczą na ekranach kin Helios już 15 lipca. Małgorzata Socha w animacji „Niezgaszalni” wciela się w postać Georgii, która, wbrew stereotypom i licznym przeciwnościom, postanawia zostać pierwszą kobietą strażaczką. Doskonała przygoda i niesamowita historia dla całej rodziny, która udowadnia, że WYSTARCZY ISKRA ŻEBY SPEŁNIĆ MARZENIE!

Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby pójść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać zawodów przypisanych mężczyznom. Wszystko to zmienia się, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, lecz także bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

fot. materiały prasowe

„Niezgaszalni” w kinach Helios

„Niezgaszali” to animacja stworzona przez twórców światowego megahitu „Nietykalni” oraz przebojów „Balerina”, „Jak wytresować smoka 2” i „Kung Fu Panda”. W polskiej wersji językowej w roli Georgii widzowie usłyszą Małgorzatę Sochę. Produkcja okraszona została znakomitą ścieżką dźwiękową ze współczesnymi popowymi hitami w zupełnie nowych aranżacjach.

fot. materiały prasowe

Najgorętsza animacja tego lata zadebiutuje na ekranach kin Helios w piątek, 15 lipca! Bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/niezgaszalni oraz w nowej aplikacji mobilnej.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 52 kinami mającymi łącznie 291 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-rozrywkowych w Polsce, działającej m.in. w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej”), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda).

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu