Gwiazdy 'Gry o Tron’ i 'Sherlocka’ w trzecim sezonie dramatu kryminalnego 'Przesłuchanie’! Serial dostępny tylko na Viaplay

In Seriale

Zagadkowa śmierć młodej kobiety, skomplikowane śledztwo i tajemnicze powiązania na styku wielkiego biznesu i służb, a to wszystko w 3 sezonie produkcji ‘Przesłuchanie’, jednego z najbardziej nagradzanych duńskich seriali kryminalnych ostatnich lat, z Larsem Mikkelsenem w roli głównej. W nowej odsłonie ‘Przesłuchania’ zobaczymy jak miliarder Holger Lang (Lars Mikkelsen) decyduje się poprowadzić na własną rękę śledztwo w sprawie morderstwa podopiecznej i potencjalnej spadkobierczyni. Serial otrzymał w ostatnich latach aż sześć nominacji Duńskiej Akademii Filmowej w najważniejszym duńskim plebiscycie filmowym ‘Robert’. Trzeci sezon jest już dostępny na platformie streamingowej Viaplay!

Morderstwo uwiecznione na kamerze

Śmierć Christiny Rasmussen budziła konsternację. Pomimo że wszystko wskazywało na samobójstwo, zrozpaczeni rodzice nie uwierzyli wstępnym ustaleniom policji. Christina miała wiele twarzy i zdaje się, że nikt nie znał ich wszystkich. Pomimo że była protegowaną i potencjalną spadkobierczynią Holgera Langa (Lars Mikkelsen), właściciela wielomilionowej firmy Lang Enterprises, miała również niejasne powiązania z półświatkiem. Gdy pewnego dnia Lang otrzymuje plik wideo z brutalnym morderstwem Christiny uwiecznionym na kamerze, mężczyzna wpada w szał. Na przekór niebezpieczeństwom Lang postanawia znaleźć mordercę na własną rękę. Mężczyzna rozpoczyna emocjonalne i autodestrukcyjne poszukiwania, podczas których stanie twarzą w twarz z najbliższymi współpracownikami, przyjaciółmi, wrogami i rodziną. Jak daleko posunie się Holger Lang, by poznać prawdę?

fot. materiały prasowe

Obsada

W głównej roli najnowszego sezonu serii 'Przesłuchanie’ zobaczymy Larsa Mikkelsena, zdobywcę nagrody Emmy 2017 dla najlepszego aktora za rolę w produkcji 'Jeźdźcy burzy’ znanego również z seriali takich jak ‘House of Cards’, ‘Wiedźmin’ czy ‘Sherlock’.

‘Fabuła trzeciego sezonu ‘Przesłuchania’ znakomicie kontynuuje wątki z poprzednich sezonów. Mamy tu mocne dialogi i szybkie zwroty akcji. Nie mogę doczekać się momentu, w którym widzowie poznają dalszą część losów Holgera i poznają rozwiązanie tej historii.’ komentuje Lars Mikkelsen.

Ponadto w serialu wystąpił Pilou Asbæk wcielający się w rolę Eurona Greyjoya w ‘Grze o tron’, Evin Ahmad (‘The Rain’), oraz nominowany do międzynarodowej nagrody Emmy Sverrir Gudnason (‘Dziewczyna w sieci pająka’, ‘Borg/McEnroe’).W nowym sezonie wystąpi też cała plejada skandynawskich aktorów: Nicolas Bro (‘Most nad Sundem’), Josephine Park (’Baby Fever’, ‘Pod osłoną mroku’), Jakob Oftebro (’Zbrodnia ostateczna’, 'Mistrz’), Søren Malling (’Rodzice’, 'Porwanie’), Lene Maria Christensen (’Zbaw nas ode złego’, 'Rose’), Solbjørg Højfeldt (’Jeźdźcy burzy’, 'Riget Exodus’) i Lars Brygmann (’Jeźdźcy sprawiedliwości’).

‘Uwielbiam pracować z Christofferem Boe i jestem wielkim fanem ‘Przesłuchania’. Możliwość dołączenia do tak utalentowanego zespołu była dla mnie sporym zaszczytem. Mamy tutaj mocny scenariusz z wyrazistymi dialogami i intrygującą historią. Zdecydowanie trzeba to zobaczyć na własne oczy!’ – mówi Pilou Asbæk.

Twórcy

Serial został wyprodukowany przez Miso Film na zlecenie Viaplay Group. Twórcą i reżyserem serialu jest Christoffer Boe, zdobywca nagród na festiwalu w Cannes za film ‘Rekonstrukcja’ w kategoriach 'Najlepszy film długometrażowy’ i 'Najlepszy debiut’. Wraz z Lasse Kyede, Rassmussenem (‘The Rain’) jest również odpowiedzialny za scenariusz serii ‘Przesłuchanie’.Producentką wykonawczą z ramienia Viaplay jestMarlene Billie Andreasen.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu