„Metallica: 72 Seasons – Global Premiere” Helios zaprasza na wyjątkowy seans

In Kino, Muzyka

Sieć kin Helios prezentuje muzyczną odsłonę cyklu Helios na Scenie. W czwartek, 13 kwietnia na ekranach wybranych kin będzie miał miejsce przedpremierowy odsłuch najnowszego albumu kultowej grupy METALLICA. Tej muzycznej uczty nie może przegapić żaden fan zespołu!

Widzowie Heliosa będą mieli unikalną szansę aby jako jedni z pierwszych na całym świecie usłyszeć nowy album „72 SEASONS”, na dzień przed jego oficjalną premierą. Na miłośników mocnych brzmień czeka doświadczenie fenomenalnej muzyki na dużym ekranie z potężnym dźwiękiem przestrzennym (w wybranych kinach seans zaplanowano emisję w standardzie DOLBY ATMOS).

Metallica w kinach Helios

„72 SEASONS” to długo oczekiwany, 12. album studyjny słynnego zespołu. Pierwszy singiel „Lux Æterna” – ukazał się 28 listopada 2022 roku i wywołał duże zainteresowanie środowiska muzycznego na całym świecie.

Seans będzie zawierać ekskluzywne wywiady z zespołem. Muzycy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat pochodzenia i historii stojących za utworami oraz towarzyszącymi im teledyskami do każdego utworu zawartego na albumie. To niepowtarzalna okazja dla fanów by w pełni doświadczyć „72 SEASONS”.

Helios zaprasza na najnowszą odsłonę cyklu Helios na Scenie i ten muzyczny seans! Album „72 SEASONS” rozbrzmi pełną mocą już 13 kwietnia na ekranach wybranych kin. Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/metallica72. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” sieć zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 53 kinami mającymi łącznie 296 ekranów i niemal 55 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialno-

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

Street Art

"To wydarzyło się naprawdę - oprócz tego, co zmyśliłem"środa, godz. 16:30, wydarzenie bezpłatne Sztuka uliczna przyciąga wzrok obfitymi w kolory

Read More...

AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu