Girl Power i rodzime nieruchomości za miliony!

In Seriale

Pierwszy w Polsce program o pracy agentek nieruchomości premium już w kwietniu w CANAL+.

Już 8.04 na CANAL+ PREMIUM i 9.04 w serwisie CANAL+ online premierowy odcinek programu AGENTKI. Produkcja własna CANAL+ odsłania kulisy pracy prestiżowej warszawskiej Agencji Nieruchomości The Leader’s. Pierwszy sezon serii obejmuje cztery odcinki, a jego bohaterki przeniosą nas w ekskluzywny świat najdroższych domów i apartamentów w Polsce.

Dotychczas tematyka rynku nieruchomości premium spotkała się z dużym uznaniem m.in. w Stanach Zjednoczonych, Francji czy Australii, a produkcje z tamtych rynków zdobyły popularność na skalę ogólnoświatową. Wystarczy wspomnieć „Selling Sunset” – serial o kulisach pracy agentów real estate w Los Angeles, który doczekał się już pięciu sezonów, czy „L’Agence” o paryskiej rodzinnej agencji nieruchomości luksusowych.

Teraz przyszedł czas na przybliżenie szerszej widowni polskich realiów tej pasjonującej branży.

AGENTKI to historia kobiet, które swoje marzenia przekuły w sukces. Było to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, profesjonalizmowi i determinacji w dążeniu do celu. Agentki otworzą przed widzami drzwi nieruchomości, do których większość z nas nigdy nie miałaby wstępu. Zapierający dech w piersiach penthouse w Centrum Warszawy za, bagatela, 30 mln złotych, czy nowoczesny dom na obrzeżach stolicy z własną siłownią. To dla naszych Bohaterek codzienność pracy, której kulisy odsłonią w serii.

AGENTKI produkcja CANAL+ 2023

W castingu do programu uczestniczyło kilka największych rodzimych agencji nieruchomości. Ostatecznie toThe Leader’s została wyróżniona i zaproszona do udziału w programie. Ciekawa historia zdolnych, charyzmatycznych młodych kobiet, które odważnie budują własny biznes, przekonała twórców programu do współpracy z „Liderkami”.

Jest to pierwsza tego typu produkcja w Polsce. Prezentujemy w niej najbardziej ekskluzywne nieruchomości, ale też pokazujemy nasze Bohaterki – agentki pośredniczące w wielomilionowych transakcjach – nie tylko jako kobiety sukcesu. Mówimy o kobiecej sile, wzajemnym wsparciu i trudach łączenia wymagającej pracy z życiem osobistym. Prawdziwe „Girl power”!

Natalia Cupryjak, Dyrektor ds. Programów Dziecięcych i Lifestylowych Canal+.

Założycielki The Leader’s (od lewej): Maria Góralczyk, Alicja Chmura, Paula Perz.

Pomysł zrobienia polskiego programu o rynku nieruchomości premium od razu przypadł mi do serca. Działam na nim już od ponad dekady, a ostatnio razem z moimi wspólniczkami – Alicją Chmurą i Paulą Perz postanowiłyśmy stworzyć własną kobiecą firmę na trudnym, wymagającym i bardzo konkurencyjnym

rynku. Wspólnie zrobiłyśmy już ponad tysiąc transakcji, a zdobyte w tym czasie doświadczenie przekuwamy w najlepszą jakość usług. Bardzo cieszę się, że zbudowałyśmy zespół fantastycznych Kobiet, profesjonalistek. I cały czas się rozwijamy. Do tego wiodąca stacja telewizyjna kręci z nami wartościowy program. Marzenia się spełniają!

Maria Góralczyk, współwłaścicielka The Leader’s

Premiera serii AGENTKI już 8.04 o godz. 12:20 na antenie CANAL+ PREMIUM oraz 9.04 w serwisie CANAL+ online. Na CANAL+ DOMO premiera 7.05 o godz. 20:05.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu