AVATAR: ISTOTA WODY już 5 lipca na Blu-ray, Blu-ray Steelbook i DVD

In DVD i Blu-ray

Już w lipcu fani Avatara będą mieli dwie okazje do świętowania. Wraz z długo wyczekiwaną premierą filmu Avatar: Istota wody na Blu-ray™, Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana i DVD, ukaże się również nowa, zremasterowana edycja  Blu-ray™ z pierwszym filmem Avatar (2009) oraz bogatymi dodatkami specjalnymi.

Wydania Blu-ray™ i Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana z filmem Avatar: Istota wody będą zawierały ponad trzy godziny materiałów dodatkowych z udziałem twórców, obsady i ekipy filmowej.

PONAD TRZY GODZINY DODATKÓW specjalnych w wydaniach BLU-RAY™ avatar: istota wody:
  • Nowi bohaterowie
  • Wyzwania wodnego świata Pandory
  • Ożywianie Pandory
  • Bohaterowie z Pandory
  • … i wiele innych

Wersja Blu-ray™ filmu Avatar (2009) zawiera zarówno nieopublikowane wcześniej, jak i zupełnie nowe dodatki, w tym „Wspomnienia”, w których producent Jon Landau przeprowadza fascynującą rozmowę z członkami obsady: Samem Worthingtonem, Zoe Saldañą, Sigourney Weaver i Stephenem Langiem, przywołując ciepłe wspomnienia z produkcji i refleksje nad niezwykłym sukcesem filmu. „Avatar: Spojrzenie wstecz” to retrospekcja, w której aktorzy i twórcy filmu zastanawiają się nad swoją niezwykłą podróżą podczas tworzenia Avatara, przełomowymi technologiami, których użyli by zapewnić niezrównane wrażenia kinowe, oraz głębokim wpływem, jaki film wywarł na widownię na całym świecie.

Dodatki specjalne w WYDANIU BLU-RAY™ avatar (2009):
  • Wspomnienia
  • Avatar: spojrzenie wstecz
  • Avatar – narodziny idei
  • Reportaże

Nominowany do Oscara® w wielu kategoriach, w tym za najlepszy film, Avatar: Istota wody stał się trzecim najbardziej dochodowym filmem wszechczasów na świecie, a także powtórzył sukces Avatara (2009), stając się w polskich kinach najpopularniejszym filmem zagranicznym dekady. Wyprodukowany przez Jamesa Camerona i jego długoletniego współpracownika Jona Landau film to światowy fenomen wyznaczający nowe standardy efektów specjalnych. W produkcji 20th Century Studios-Lightstorm Entertainment występują: Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis i Kate Winslet. Do znakomitej dorosłej obsady dołączają utalentowani nowicjusze: Britain Dalton, Jamie Flatters, Trinity Jo-Li Bliss, Bailey Bass i Jack Champion. Scenariusz napisali James Cameron, Rick Jaffa i Amanda Silver oraz Josh Friedman i Shane Salerno. Producentami wykonawczymi filmu są David Valdes i Richard Baneham.

Film Avatar (2009) wprowadził zadziwiający świat Pandory i stał się najbardziej dochodowym filmem wszech czasów zarabiając ponad 2,9 miliarda dolarów na całym świecie i otrzymując dziewięć nominacji do Oscara®, w tym dla najlepszego filmu i reżysera. Zdobył trzy Oscary®: za najlepsze zdjęcia, scenografię i efekty specjalne.

W Polsce film Avatar: Istota wody ukaże się w wydaniach: DVD oraz dwupłytowych wydaniach Blu-ray™ (film + dodatki specjalne) i Blu-ray™ Steelbook – Edycja Limitowana.

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu:

facebook.com/MojeFilmyDVD

***

Galapagos Sp. z o.o. niezależna spółka dystrybucyjna działająca na polskim rynku od 2007 roku, wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros., HBO i MGM. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD, Blu-ray i 4K UHD studiów Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, 20th Century Studios, Universal Pictures Home Entertainment, Paramount Pictures a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. Wołyń, Cicha Noc, Najlepszy, Powidoki, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni, Córka Trenera, Proceder, Dolina Bogów, Mistrz, Chrzciny oraz kontentu dla platform VOD.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: Otto: Portret mężczyzny, którego nie zapomnisz.

Zdarza się, że w trakcie bloku reklam kinowych nasze oczy utkwione są w ekranie, a uwaga wędruje po różnorodnych

Read More...

„Heaven in Hell” już 19 maja na Amazon Prime Video

Dlaczego Magdalena Boczarska uważa ten film za wyjątkowy? Piękna Magdalena Boczarska i niezwykle przystojny Simone Susinna rozpalą zmysły widzów na

Read More...

Najlepsze gry planszowe na Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! A czy Ty masz już prezent? Zerknijcie na najlepsze propozycje gier planszowych dla

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu