Premiera Filmu „Ukryta Sieć” – Fotorelacja i rozmowy z gwiazdami produkcji

In Kino, Wydarzenia, Wywiady

29 sierpnia 2023 roku w Mutikinie w Złotych Tarasach odbyła się premiera filmu „Ukryta Sieć”. To niezwykłe wydarzenie przyciągnęło tłumy na czerwony dywan podczas uroczystej premiery, gdzie obecność aktorów oraz twórców filmu przyprawiła o ekscytację i dreszczyk emocji.

Spotkania z Gwiazdami Produkcji: Magdalena Koleśnik, Piotr Trojan i Błażej Dąbrowski

Nieodłącznym elementem tej wyjątkowej premiery było także zetknięcie się z aktorami, którzy wnieśli w produkcję swoje wyjątkowe talenty i osobowości. Magdalena Koleśnik, Piotr Trojan i Błażej Dąbrowski, trzech wybitnych artystów związanych z filmem „Ukryta Sieć”, udzielili nam wnikliwych wywiadów, w których odsłonili kulisy pracy nad tym ekscytującym projektem.

Premiera filmu „Ukryta Sieć” to wyjątkowy moment dla kinomanów oraz fanów naprawdę ambitnych produkcji. Zarówno tajemnicza fabuła, jak i niezwykłe kreacje aktorskie sprawiły, że ten film wzbudził wiele emocji i rozbudził wyobraźnię widzów. Rozmowy z Magdaleną Koleśnik, Piotrem Trojanem i Błażejem Dąbrowskim ujawniły kulisy ich pracy nad filmem, pozwalając nam spojrzeć na proces twórczy od kulis i lepiej zrozumieć, jakie wyzwania stoją przed aktorami podczas wcielania się w wyjątkowe postaci.

Fotorelacja z wydarzenia

O filmie

Młoda dziennikarka prowadzi śledztwo, które może wstrząsnąć nie tylko jej rodziną, ale całym krajem. Uważa, że to co służby kwalifikują jako nieszczęśliwy wypadek, w rzeczywistości było precyzyjnie zaplanowaną zbrodnią.

„Ukryta sieć” to adaptacja bestsellerowego thrillera Jakuba Szamałka, jednego z największych fenomenów wydawniczych ostatnich lat. W głównych rolach zobaczymy Magdalenę Koleśnik (serial „Kruk”), Andrzeja Seweryna („Ostatnia rodzina”)i aktorskie objawienie ostatniego czasu – Piotra Trojana („25 lat niewinności”, „Johnny”).

OBRAZ WSPÓŁTWÓRCÓW „SALI SAMOBÓJCÓW. HEJTERA”

FILM SCENARZYSTY „NAJMRO. KOCHA, KRADNIE, SZANUJE”

Julita wie, że dobry news jest w cenie i z dnia na dzień może zrobić z niej gwiazdę mediów. Choć prawda jest niebezpieczna, młoda dziennikarka podejrzewa, że pewien celebryta odszedł z tego świata z czyjąś pomocą, a nie na skutek wypadku. Im więcej znaków wskazuje, by odpuścić, tym bardziej dziewczyna wnika w sieć intryg i kłamstw. Każdy krok ma swoje konsekwencje, bo obserwuje ją ktoś, kto może pozyskać jej najskrytsze tajemnice i jednym kliknięciem zburzyć jej świat. Nieznany przeciwnik jest bezwzględny, a najbliższych sprzymierzeńców Julita znajduje w rodzinie. Okazuje się jednak, że śledztwo dotyczy zaledwie wierzchołka góry lodowej, a to, co pod spodem, może wstrząsnąć nie tylko światem jej bliskich, ale całym krajem.

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Connie Nielsen nominowana do Emmy® 2023 za rolę w produkcji oryginalnej Viaplay ‘Marzycielka – stając się Karen Blixen’!

Ciesząca się uznaniem widzów oraz krytyków produkcja oryginalna Viaplay ‘Marzycielka - stając się Karen Blixen’ została po raz kolejny

Read More...

„Figurant” – najnowszy film Roberta Glińskiego w kinach od 20 października

Film Roberta Glińskiego prezentowany w tegorocznym Konkursie Głównym 48. FPFF w Gdyni to poruszająca opowieść o agencje SB, który

Read More...

„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez Komisję oscarową jako polski kandydat do nagród Akademii

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu