#wtonacjirozmowy: Adrian Bednarek: Zawsze szukam nowych wyzwań.

In Literatura, Wywiady

Kiedy tracisz wolność, budzą się pierwotne instynkty? Do czego się posuniesz, by odzyskać stracone życie?

Nowa książka Adriana Bednarka „Zapominany” to gratka dla każdego fana mrocznych i mocnych kryminałów. Historia intryguje i pokazuje prawdziwą ludzką naturę jak czasami potrafimy być okrutni bądź jak radzimy sobie w ekstremalnych sytuacjach.

fot. Pixabay

Zapomniany to świetny thriller psychologiczny, który porusza bardzo istotne kwestie życiowe, z którymi często się zmagamy. Jak nieodwzajemniona miłość, zdrada, toksyczna przyjaźń to tylko niektóre z nich.
Uważam, że ta książka jest rewelacyjna, choć u mnie ta książka wzbudziła we mnie ogromne emocje. Opowieść dla czytelników odważnych i mocnych nerwach.

Nadszedł czas wyruszyć na Łowy🔪

W związku z premierą audiobooka miałem okazję porozmawiać z autorem o powstawaniu książki. Z rozmowy dowiecie się m.in. jak Adrian Bednarek przygotował się do napisania książki i ile czasu trwała praca nad historią. Co fascynuje autora w seryjnych mordercach ? Miłego słuchania.🎧🔊


Music : Delirium by Eugenio Mininni

O książce

Rok 2005. Patryk i Jędrek to dwóch osiemnastoletnich kolegów, którzy w wolne dni podróżują po Polsce i podają się za poszukiwaczy talentów z branży rozrywkowej. Zagadują młode, naiwne dziewczyny, a potem wykorzystują je seksualnie w wynajętych pokojach hotelowych w zamian za sesje zdjęciowe zwieńczone fikcyjnym kontraktem. Swoje eskapady nazywają Łowami.

Kilka miesięcy po ostatnich Łowach Patryk budzi się w ciemnym lochu. Mijają tygodnie, miesiące, lata. Tracąc poczucie upływającego czasu, Patryk popada w obłęd. Nie wie, dlaczego został porwany, nie wie, czego chce od niego porywacz: milczący i skryty pod maską, który dostarcza mu żywność oraz rzeczy zapewniające przetrwanie na granicy wegetacji. W końcu przestaje do niego przychodzić, a Patryk zostaje skazany na powolną śmierć głodową. Gdy znajduje się na skraju wycieńczenia, w jego lochu nieoczekiwanie pojawiają się ludzie.

fot. Ania Górniak Photography

Adrian Bednarek – urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionych przez czytelników serii thrillerów o Kubie Sobańskim (PamiętnikDiabła, ProcesDiabła, SpowiedźDiabła, WyrokDiabła), prawniku i seryjnym mordercy z Krakowa, a także o Oskarze Blajerze, pisarzu opowiadań kryminalnych z Częstochowy (Inspiracja, Obsesja, Fascynacja). Opublikował również powieści Skazanynazło, Pasażer na gapę i Córeczki. Pisanie uważa za swój największy nałóg.

https://audioteka.com/pl/audiobook/zapomniany

ADRIAN BEDNAREK

ZAPOMNIANY

Format: AUDIOBOOK

WYDAWCA: ZACZYTANI

Premiera: grudzień 2021

Czyta: Filip Kosior

zdjęcie wyróżniające: Ania Górniak Photography

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Niesamowita okazja na zakupy książkowe!

Słońce przygrzewa, sezon urlopowy w pełni… można się wreszcie ZATRZYMAĆ na chwilę i zrobić coś dla siebie. Na przykład przeczytać książkę!

Read More...

Nadchodzi „Apokawixa”

Zdana matura, wakacje, plaża, melanż życia i… TO. Prezentujemy spot kampanii teaserowej zapowiadającej film „Apokawixa” w reżyserii Xawerego Żuławskiego.

Read More...

„Kino na wakacje, taniej przez aplikację” – akcja sieci Helios!

Lato tego roku obfitować będzie w moc wakacyjnych premier. Poza fantastycznymi filmami w przeróżnych gatunkach, Helios przygotował dla

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu