#wotnacjirozmowy. Patrycja Lewandowska, Konrad Kapica. Wytwórnia kultury. Nasze warsztaty są tak ułożone by każdy mógł z nich skorzystać…

In Aktualności, Wywiady

Wytwórnia Kultury zajmuje się organizacją warsztatów w obrębie filmu i teatru oraz rozpowszechnianiem kultury poprzez tworzenie i wprowadzanie do obiegu nowatorskich, interdyscyplinarnych projektów kulturalnych.  

WYTWÓRNIA KULTURY jest miejscem szeroko dostępnym zarówno dla tych, którzy dopiero wiążą swoją przyszłość z zawodami filmowymi, jak i dla tych, którzy w tej branży pracują na co dzień i chcą poszerzyć swoje horyzonty.

Wspólna przestrzeń do tworzenia oraz wymiany artystycznych pomysłów to niezbędne miejsce. Dzięki niemu wielu młodych artystów będzie miało szansę stawiać swoje pierwsze kroki w świecie artystycznym, a ciekawe projekty ujrzą światło dzienne.

fot. Wytwórnia kultury

Celem jest budowanie współpracy pomiędzy artystami różnych dziedzin sztuki, organizacja warsztatów, komunikacja oraz budowanie networkingu.

Miałem okazję spotkać się ponownie z Patrycją i Konradem i porozmawiać o nowym wyjątkowym projekcie jakim jest Wytwórnia kultury . Z rozmowy dowiecie się m.in. jakie ciekawe bloki nauczania Was czekają, jakie zadania aktorskie będą Waszym wyzwaniem podczas warsztatów. To i wiele innych  ciekawych informacji dowiecie z rozmowy.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy . Miłego słuchania 🔊🎧

fot. Wytwórnia kultury

Odkryj w sobie talent z wytwórnią kultury

Nie usłyszysz od nas, że aktorstwo to “łatwy kawałek chleba”, ale też nie jest to góra nie do zdobycia. Jesteśmy tu dla Ciebie, dla Was – rozwijamy się i pomagamy rozwijać się innym.

Warsztaty aktorskie Wytwórni Kultury to aż 16 godzin zajęć w 4 blokach tematycznych. Grupy składają się z 8-10 osób. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają CERTYFIKAT UKOŃCZENIA WARSZTATÓW AKTORSKICH Wytwórni Kultury, oraz zostanie im wykonany profesjonalny portret do portfolio.

fot. Wytwórnia kultury

Przygotuj się do zawodu aktora

Głównym celem kursu aktorskiego Wytwórni Kultury jest przygotowanie do egzaminów do szkół teatralnych i filmowych. Z kursu skorzystają również osoby, które chcą rozwinąć swój warsztat aktorski, nie będąc bezpośrednio nastawionymi na aplikowanie do szkół aktorskich. Kurs obejmuje aż 168 godzin zajęć. Podczas kursu uczestnicy skorzystają ze zróżnicowanego programu ukierunkowanego na rozwój umiejętności i poszerzenie warsztatu niezbędnego do pracy w zawodzie aktora.

fot. Wytwórnia kultury

Kurs zakończy się realizacją filmową – nagraniem przygotowanych przez uczestników materiałów: wiersza oraz prozy, a także zostaną im wykonane profesjonalne zdjęcia do portfolio. Finalnie każdy absolwent kursu otrzyma materiały, dzięki którym stworzy swoje portfolio aktorskie. Na zakończenie uczestnicy otrzymają Certyfikat ukończenia Kursu Aktorskiego Wytwórni Kultury.

Media społecznościowe :

https://www.facebook.com/wytworniakultury

https://www.instagram.com/wytwornia_kultury/

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirozmowy: 25 lat pisania, a to dopiero początek! Hanna Cygler i “Córki tęczy”

29 września w Scenie Relax odbyło się spotkanie autorskie wokół książki "Córki tęczy" oraz 25 - lecie pracy twórczej

Read More...

Wiedźmy Kijowa: Miecz i krzyż – Wydawnictwo Insignis

Dziś prezentujemy Wam jedną z ciekawych październikowych premier Wydawnictwa Insignis. Już 12 października ukaże się książka dla fanów fantasy

Read More...

#wtonacjirozmowy.Tomasz Lubert – po O.N.A nie mamy już takich pop rockowych zespołów….

Założyciel takich zespołów jak Virgin, Video oraz Volver, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, postanowił powrócić w wyjątkowym

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu