Legendarny RECONDITE na Patchlab Festival w Klubie Spotkań Poczta Główna

In Muzyka, Wydarzenia

W sobotni wieczór, 8 października 2022 r. w ramach Patchlab Festivalu swój live-set zagra znany na całym świecie producent – RECONDITE, jedna z czołowych postaci tworzących współczesną muzykę elektroniczną. Tegoroczna edycja festiwalu to prace ponad 40 artystów z różnych stron świata: wystawy, performensy, koncerty audiowizualne, wydarzenia muzyczne, pokazy filmowe i modowe oraz panele dyskusyjne i warsztaty. Koncert niemieckiego artysty odbędzie się w przestrzeni Klubu Spotkań Poczta Główna.

MOTYW Z SERIALU “Młody Papież” HBO

RECONDITE obecnie jeden z najbardziej wyrazistych producentów i live performerów na scenie, pozostający wiernym swoim inspiracjom, które często znajduje w naturze. Przez lata wypracował osobliwy dla siebie styl i trudno pomylić jego twórczość z kimkolwiek innym.

Można się spodziewać przestrzennej, głębokiej i sensualnej elektroniki w najlepszym wydaniu, charakteryzującej się linią melodyczną i z reguły dość mocną stopą. Producent posiada w swoim katalogu wiele świetnych wydawnictw, a jedno z nich, charakterystyczny utwór pt. “Levo”, był wykorzystywany jako motyw muzyczny w serialu HBO “Młody Papież”. Jego nagrania publikowane były przez Dystopian, Hotflush i Ghostly International, a najnowszy album Taum wydał już we własnej wytwórni Plangent.

Tego wieczoru zagra również mocna reprezentacja wrocławskiej sceny, czyli Vi i Spectribe z kolektywu SLAP oraz Diabot (Strikt).

O oprawę wizualną zadba Tomasz Gawroński (Tving Stage Design).

Przedsprzedaż biletów w Going. trwa do 7.10. W dniu imprezy bilety dostępne na bramce w cenie 60 zł.

TECHNOLOGIA I NATURA

W tym roku Festiwal Patchlab skupia się na roli technologii i sztuki cyfrowej w budowaniu świadomości ekologicznej i możliwych zmianach w relacji z naturą. Tytuł festiwalu –_econtinuum nawiązuje do relacji między nowymi technologiami („e-” jak elektronika) a naturą („eco-” to ekologia), z naciskiem na przyszłość („continuum”, czyli kontynuacja naszej współegzystencji).

Więcej na: https://fb.me/e/1EVWDvain

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Ocean, łagry, miłość i przemoc! Na podstawie najnowszej powieści Szczepana Twardocha właśnie powstała superprodukcja audio. W rolach głównych Bartłomiej Topa i Szczepan Twardoch.

Miesiąc po premierze papierowej edycji Chołodu na rynku wydawniczym ukazuje się produkcja audio, w której główną rolę obok Bartłomieja Topy zagrał Szczepan

Read More...

Black Week w Audiotece – tysiące audiobooków w promocyjnych cenach

Audioteka, w ramach tegorocznego Black Friday, przygotowała dla swoich klientów aż tydzień obniżek. Black Week w Audiotece to tysiące audiobooków dostępnych z

Read More...

Wszyscy czekali na taki film Stevena Spielberga” – tak o „Fabelmanach” piszą krytycy na całym świecie. Film w polskich kinach od 30 grudnia, już od dziś w wybranych kinach pokazy specjalne.

Czy „Fabelmanowie” Stevena Spielberga zrobią wielkie zamieszanie podczas Oscarów – dowiemy się dokładnie za dwa miesiące! Już 30 grudnia

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu