Legendarny RECONDITE na Patchlab Festival w Klubie Spotkań Poczta Główna

In Muzyka, Wydarzenia

W sobotni wieczór, 8 października 2022 r. w ramach Patchlab Festivalu swój live-set zagra znany na całym świecie producent – RECONDITE, jedna z czołowych postaci tworzących współczesną muzykę elektroniczną. Tegoroczna edycja festiwalu to prace ponad 40 artystów z różnych stron świata: wystawy, performensy, koncerty audiowizualne, wydarzenia muzyczne, pokazy filmowe i modowe oraz panele dyskusyjne i warsztaty. Koncert niemieckiego artysty odbędzie się w przestrzeni Klubu Spotkań Poczta Główna.

MOTYW Z SERIALU “Młody Papież” HBO

RECONDITE obecnie jeden z najbardziej wyrazistych producentów i live performerów na scenie, pozostający wiernym swoim inspiracjom, które często znajduje w naturze. Przez lata wypracował osobliwy dla siebie styl i trudno pomylić jego twórczość z kimkolwiek innym.

Można się spodziewać przestrzennej, głębokiej i sensualnej elektroniki w najlepszym wydaniu, charakteryzującej się linią melodyczną i z reguły dość mocną stopą. Producent posiada w swoim katalogu wiele świetnych wydawnictw, a jedno z nich, charakterystyczny utwór pt. “Levo”, był wykorzystywany jako motyw muzyczny w serialu HBO “Młody Papież”. Jego nagrania publikowane były przez Dystopian, Hotflush i Ghostly International, a najnowszy album Taum wydał już we własnej wytwórni Plangent.

Tego wieczoru zagra również mocna reprezentacja wrocławskiej sceny, czyli Vi i Spectribe z kolektywu SLAP oraz Diabot (Strikt).

O oprawę wizualną zadba Tomasz Gawroński (Tving Stage Design).

Przedsprzedaż biletów w Going. trwa do 7.10. W dniu imprezy bilety dostępne na bramce w cenie 60 zł.

TECHNOLOGIA I NATURA

W tym roku Festiwal Patchlab skupia się na roli technologii i sztuki cyfrowej w budowaniu świadomości ekologicznej i możliwych zmianach w relacji z naturą. Tytuł festiwalu –_econtinuum nawiązuje do relacji między nowymi technologiami („e-” jak elektronika) a naturą („eco-” to ekologia), z naciskiem na przyszłość („continuum”, czyli kontynuacja naszej współegzystencji).

Więcej na: https://fb.me/e/1EVWDvain

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Audioriver 2023 – duże ogłoszenie polskich artystów!

To już 4. ogłoszenie line-upu jednego z najważniejszych polskich festiwali. Poznajemy kolejnych wykonawców Audioriver Festival 2023. W najnowszym ogłoszeniu

Read More...

„Metallica: 72 Seasons – Global Premiere” Helios zaprasza na wyjątkowy seans

Sieć kin Helios prezentuje muzyczną odsłonę cyklu Helios na Scenie. W czwartek, 13 kwietnia na ekranach wybranych kin będzie miał

Read More...

#wtonacjirozmowy: Artur Owczarski: „Lubię prowincjonalną Amerykę bo jest bardzo kulturowo zróżnicowana”.

Luizjańskie gumbo to złożone i aromatyczne danie, które należy spróbować będąc w Nowym Orleanie. Pełna aromatu i wyrazistego smaku

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu