#wtonacjirozmowy: Ewelina Wyspiańska – Trojniarz. Pomysł na powstanie tej książki to jest wypadkowa różnych moich doświadczeń..

In Literatura, Wywiady

W dzisiejszych czasach literatura fantastyczna stanowi fascynujący świat, pełen tajemniczych stworzeń, magicznych przygód i niezwykłych postaci. Jednak wśród tej niekończącej się opowieści Ewelina Wyspiańska – Trojniarz wyróżnia się jako debiutantka, która zaprasza nas do swojego niesamowitego świata w „Rytuale krwi,” pierwszej części swej trylogii.

Ta opowieść, wydana nakładem wydawnictwa BookEdit, obiecuje nie tylko zapierające dech w piersiach przygody, ale także skomplikowane relacje, osobiste odkrycia i walkę o równość kobiet w świecie pełnym tajemnic i intryg.

Jednak „Rytuał krwi” to nie tylko kolejna opowieść fantasy. To także mroczna saga o przebudzeniu, przyjaźni, poszukiwaniu tożsamości i walce o równość kobiet w świecie, który wydaje się rządzony męską ręką. Autorka, inspirowana znanymi strukturami gatunkowymi, tworzy swój unikalny świat, wypełniony autentycznymi, heroicznymi postaciami pełnymi ludzkich słabości. Dynamiczne wydarzenia trzymają czytelnika w napięciu, a barwny język, jakim posługuje się główna bohaterka, przesycony subtelny humorem, sprawia, że historia nabiera charakteru przemyślanego narracji opowiedzianej z pozycji obserwatora. Inspiracje związane z postacią Viconii DeVir z gry RPG „Wrota Baldura” nadają głównej bohaterce głębię i złożoność, co zachęca do bliższego poznania jej historii.

Wyjątkowa powieść z grafiką AI

Ten mroczny świat, którym nasza autorka nas obdarza, jest pełen nawiązań do klasyków gatunku, takich jak „Wiedźmin” czy „Władca Pierścieni”. Jednak Ewelina Wyspiańska-Trojniarz nie ogranicza się tylko do tego. W swojej powieści używa także zabiegu „burzenia czwartej ściany”, który może być znajomy fanom filmu „Deadpool”. Dzięki temu czytelnicy otrzymują wrażenie, że to główna bohaterka sama opowiada swoją historię, komentując ją i urozmaicając ją swoim wyjątkowym spojrzeniem.

„Rytuał Krwi: Nowa Fantastyka z Kobiecym Głosem

Celem Evi’Deth jest odnalezienie dwóch ostatnich przedstawicieli swojego ludu, ukrywających się w górskiej jaskini. Jej motywacją jest gniew i pragnienie zemsty za śmierć towarzysza. Wyrusza w niebezpieczną podróż, która stanie się próbą jej odwagi i niezłomności.

Ta książka to nie tylko fascynująca opowieść, ale także dzieło sztuki pod względem graficznym. Ilustracje stworzone przy pomocy sztucznej inteligencji dodają jej wyjątkowego charakteru.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, który z autorką przeprowadziliśmy. Jej słowa z pewnością dodadzą jeszcze więcej głębi i kontekstu do tej niezwykłej opowieści. Niech „Rytuał krwi” zabierze Was w niezapomnianą podróż przez świat magii, przygody i determinacji. To książka, która przyciągnie zarówno miłośników fantasy, jak i tych, którzy poszukują inspiracji i mądrych przemyśleń. Nie przegapcie okazji, by poznać autorkę tego niezwykłego dzieła, Ewelinę Wyspiańską-Trojniarz, i zagłębić się w jej wspaniałą opowieść.

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz – jak sama o sobie mówi, jest żywym przykładem tego, że chcieć, to móc. Na co dzień zajmuje się zarządzaniem projektami branży IT. Jest też pasjonatką coachingu, spełnia się, pomagając ludziom w rozwoju. Po godzinach zanurza się w świecie fantasy, który jest jej drugim domem. Chętnie wciela się w różne postacie w ramach cosplay. Wytchnienie daje jej medytacja.

BookEdit to wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa w oparciu o takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki.

Social media autorki

https://www.instagram.com/evi.deth

https://www.tiktok.com/@evi.deth

https://www.facebook.com/ewelyyyna

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Diuna: część druga. SPEKTAKULARNA KONTYNUACJA WIELKIEGO HITU JUŻ OD 25 MAJA NA 4K UHD™, BLU-RAY™ I DVD

Arcydzieło, kino totalne, dzieło absolutne, film perfekcyjny: Diuna: Część druga już 25 maja zadebiutuje na 4K UHD™, Blu-ray™, DVD

Read More...

Przed nami 20. edycja Jestem Vintage! Szykuj się na targi i Vintage Festiwal!

W weekend 8 i 9 czerwca znane targi Jestem Vintage! zagoszczą w Elektrowni Powiśle już po raz dwudziesty. Z

Read More...

„Furiosa: Saga Mad Max” – Helios zaprasza na porywającą nowość z kultowej sagi!

Sieć kin Helios prezentuje nową odsłonę serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Już 24

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu