#wtonacjirozmowy: Justyna Dobroć. Obecna muzyka jest dojrzalsza i ja jestem dojrzalsza dlatego chciałam coś zmienić.

In Muzyka, Wywiady

Justyna Dobroć to wokalistka i autorka tekstów. Artystka pochodzi ze Skaryszewa i coraz śmielej odnajduje się na rynku muzycznym.

Z Justyną miałem okazję rozmawiać już kilka razy. Ostatnio ukrywała się pod pseudonimem Hey J. Z nowym rokiem mocno mnie zaskoczyła zmianą muzyki jak i pseudonimu. Myślę że ta zmiana jest bardzo pozytywna. Na koncie ma kilka singli: “A było na tak “, “Piosenka pozytywna”, czy “Poskładaj mnie”. Justyna jest niezwykle optymistycznie nastawiona do świata. Każdy jej utwór jest spójny z jej osobowością.

Ostatnio miałem znów przyjemność porozmawiać z Justyną, żeby opowiedziała nam o swoim najnowszym singlu “Ja nie chcę więcej” ale i nie tylko..

Zapraszam do wysłuchania rozmowy . Miłego słuchania 🔊🎧

Fot. @film_peaks

Biogram

Justyna Dobroć- songwriterka, kompozytorka, wokalistka. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w wieku 11 lat, gdy kształciła się w klasie klarnetu w Szkole Muzycznej. Swój talent muzyczny rozwijała na wiele frontów, dzięki czemu obecnie tworzy własny projekt pod swoim nazwiskiem, czyli Justyna Dobroć. Muzyka, którą tworzy to mieszanka elektro-pop’u z domieszką rocka. Jej zaangażowanie doprowadziło do wydania dwóch płyt pt. “Puzzle” oraz “Na Nowo”. Utwory były emitowane w wielu znaczących stacjach radiowych. Wystąpiła również w TVP Polonia, a także całej Polsce przedstawił ją Marek Sierocki w Teleexpresie. Justyna Dobroć gra koncerty wraz ze swoimi zawodowymi muzykami – Pawłem Piotrowicz oraz Łukasz Kalbarczyk.

Paweł Piotrowicz jest gitarzystą, basistą oraz aranżerem. Pochodzi ze Szczecinka, gdzie zaczynał swoją przygodę z muzyką – najpierw w College’u Muzycznym potem w Szkole Muzycznej im. O. Kolberga I i II st. w klasie gitary klasycznej. Edukację muzyczną kontynuował na Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy kończąc dwustopniowe studia w specjalności Prowadzenie Zespołów Jazzowych i Muzyki Rozrywkowej na wydziale Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej.

Łukasz Kalbarczyk – muzyk, perkusista. Ukończył II stopień Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie w klasie perkusji pod czujnym okiem prof. Bogdana Kulika. Poza perkusją gra również na wibrafonie, pianinie oraz różnej maści instrumentach perkusyjnych.

Muzyka Justyny Dobroć jest muzyką rozrywkową, taneczną, a zarazem ambitną z przesłaniem. Jej celem jest motywowanie ludzi do pozytywnych działań w swoim życiu. Każdy utwór artystki jest dopracowany we wszystkich szczegółach. Plusem twórczości Justyny jest to, że fanów jej muzyki można znaleźć w każdym przedziale wiekowym, od dzieci po osoby w podeszłym wieku. Występuje na scenach małych oraz dużych, tzw. housegig, czy w plenerze, żadnych wyzwań się nie boi.

Rozmawiał : K.D

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozprzestrzenianie artykułu bez zgody autora jest zabronione!
Prawo chronione przez ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Dz.U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

#wtonacjirecenzji: „ELVIS” film tak samo pulsujący i dynamiczny jak muzyka Presleya. To produkcja, która pokazuje życie chłopaka, o którym bez wahania można powiedzieć, iż wart był milion dolarów.

Reżyser Baz Luhrmann oddaje widzom widowiskową historię króla rock and rolla opowiedzianą przez Toma Parkera „Pułkownika” (Tom Hanks) , człowieka który odkrył Presleya

Read More...

#wtonacjipromocji: „Król ringu”, czyli dlaczego nieważne ile razy upadłeś, jeśli wstałeś o jeden więcej

Przedstawiamy Wam literacki debiut autorki, która sygnuje swoje książki jako Dakota Arizona. Dzięki temu autorowi przekonujemy się ile może znaczyć wdanie

Read More...

#wtonacjipromocji: „Dziewczyna z biblioteki”, czyli jak i dlaczego faceci potrafią tracić głowy na punkcie kobiet

Przedstawiamy Wam następny tytuł Igi Daniszewskiej, który nosi tytuł „Dziewczyna z biblioteki”. Za sprawą tego tytułu autorka prezentuje, że typowe przeciwieństwa

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu