Spotkania wokół najciekawszych premier: Chylińska, Żugaj, Voo Voo oraz Miszkiel i Raczyńska

In Muzyka, Wydarzenia

W październiku nie możemy narzekać na brak głośnych premier od polskich muzyków. W tym tygodniu słuchacze będą mieli okazję poznać lepiej trzy z nich. Gośćmi spotkań z cyklu Premiera online będą debiutująca Julia Żugaj oraz Wojciech Waglewski z kultowego Voo Voo. Wydanie nowego krążka w salonie Empik Westfield Arkadia w Warszawie świętować będzie Agnieszka Chylińska. A tych, którzy po finale Targów Książki Empiku zatęsknią za dyskusjami o literaturze, zapraszamy na rozmowę z Rafałem Miszkielem i Ewą Raczyńską.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. Organizatorzy zachęcają również widzów do nagrywania pytań do gości Premier online lub oryginalnych pozdrowień w formie krótkich materiałów wideo. Należy je przesłać na adres premiera@empik.com. Wybrane filmy zostaną wyemitowane podczas spotkania, a ich autorzy otrzymają nagrody.

Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Julia Żugaj – wtorek, 25 października, godz. 18:00

Bohaterką wtorkowego spotkania będzie Julia Żugaj. Rozmowę z artystką o debiutanckim krążku „Miłostki” poprowadzi Agnieszka Szydłowska.

Album „Miłostki” jest muzyczną opowieścią o miłości i wielu etapach jej przeżywania – od niewinnego zauroczenia, przez płomienne uczucie aż po rozstanie i tytułowe miłostki, będące nieustannym poszukiwaniem i zbiorem platonicznych westchnień.

Na spotkanie zaprasza Empik wraz z Unity Records, e-Muzyka oraz Going.

Voo Voo – Wojciech Waglewski – środa, 26 października, godz. 18:00

Kultowy zespół Voo Voo powraca z nowym albumem „Premiera”. Z tej okazji lider formacji, Wojciech Waglewski, zagości w studiu Empiku. Rozmowę z muzykiem poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Zespół Voo Voo, obecny na scenie od ponad trzech dekad, wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych. Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo. Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” jest po części wynikiem koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studiu.

Na spotkanie zaprasza Empik wraz z Agora oraz Going.

Rafał Miszkiel, Ewa Raczyńska – czwartek, 27 października, godz. 18:00

Czwartkowe spotkanie z cyklu Premiera online poświęcone będzie książce „Porażony życiem. Jak wyjechać z piekła” (Wydawnictwo Otwarte). O wydawnictwie opowiedzą autorzy: Rafał Miszkiel i Ewa Raczyńska, a rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

– Na mojej drodze stał słup wysokiego napięcia. Wspiąłem się na niego bez trudu. Spadłem po tym, jak złapałem przewody i poraził mnie prąd. Nic więcej nie pamiętam. Błysk. Karetka. Patrzę na moją czarną, spaloną rękę. Ciemność. Ruszać mogę jedynie lekko głową w prawo i w lewo i wodzić wzrokiem po sali. „Z niego nic nie będzie” – słyszę głos kogoś z personelu

– wspomina Rafał Miszkiel.

Książka „Porażony życiem. Jak wyjechać z piekła” opowiada jego historię. Mimo tragicznego wypadku i jego konsekwencji zdrowotnych chciał żyć, spełniać marzenia – po prostu być szczęśliwy. – Jestem konsekwentny, uparty i zawzięty. Odważny i ciekawy świata. Nie lubię rutyny. Realizuję marzenia, zdobywam „swoje szczyty”, podróżuję. Jestem samodzielny. Przełamuję tabu. Przede wszystkim jednak żyję tak, jak chcę – przekonuje Miszkiel i liczy, że jego historia zainspiruje czytelników do osiągania niemożliwego.

Agnieszka Chylińska – sobota, 29 października, godz. 12:00

Agnieszka Chylińska powraca po kilku latach z mocnym, osobistym albumem „Never Ending Sorry”. Już w sobotę 29 października w salonie Empik Westfield Arkadia w Warszawie będzie świętować jego premierę wspólnie z fanami. To niepowtarzalna okazja, aby kupić nowy album artystki i zdobyć autograf.

„Never Ending Sorry” pokazuje szerokie możliwości Agnieszki Chylińskiej i zaskakuje stylem i tekstami. Sama piosenkarka zapowiada swój nowy projekt słowami:

– W czasach tak niepewnych i ponurych jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna niż tysiąc słów. Życzę Wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat… na lepsze

Join Our Newsletter!

Love Daynight? We love to tell you about our new stuff. Subscribe to newsletter!

You may also read!

Diuna: część druga. SPEKTAKULARNA KONTYNUACJA WIELKIEGO HITU JUŻ OD 25 MAJA NA 4K UHD™, BLU-RAY™ I DVD

Arcydzieło, kino totalne, dzieło absolutne, film perfekcyjny: Diuna: Część druga już 25 maja zadebiutuje na 4K UHD™, Blu-ray™, DVD

Read More...

Przed nami 20. edycja Jestem Vintage! Szykuj się na targi i Vintage Festiwal!

W weekend 8 i 9 czerwca znane targi Jestem Vintage! zagoszczą w Elektrowni Powiśle już po raz dwudziesty. Z

Read More...

„Furiosa: Saga Mad Max” – Helios zaprasza na porywającą nowość z kultowej sagi!

Sieć kin Helios prezentuje nową odsłonę serii, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Już 24

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu